Młodzież zna Pojezierze Gnieźnieńskie
Dodane przez admin dnia Marzec 28 2014 08:00:00
W auli I LO odbył się wczoraj VI Powiatowy Konkurs o Pojezierzu Gnieźnieńskim. Pierwsza edycja tego konkursu została zorganizowana w ramach projektu „Przyjazna Szkoła” w 2008 roku i na stałe wpisała się w kalendarz konkursów organizowanych przez I LO. W tym roku w rywalizacji brały udział następujące szkoły: I LO, II LO, ZSP nr 1, ZSP nr 4, ZSEO, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3, Gimnazjum Stowarzyszenie Rodzice Dzieciom, Gimnazjum w Szczytnikach Duchownych, Gimnazjum w Jankowie Dolnym, Gimnazjum w Mieleszynie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie.
Treść rozszerzona
W konkursie brały udział zespoły 3-osobowe, każdy zespół miał na wykonanie zadania 5 minut. Oto wyniki rywalizacji po 12 zadaniach: I miejsce - I LO zespół w składzie: Maria Nowak, Mateusz Wojdyło, Maciej Kiałka; II miejsce - II LO zespół w składzie: Agata Grzegorzewska, Wojciech Nowak, Weronika Kuchta; III miejsce – Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie zespół w składzie: Paulina Mortek, Barbara Grunwald, Małgorzata Kujawska.

Zwycięska drużyna jako nagrodę otrzymała aparaty fotograficzne oraz karnety do siłowni. Pozostali laureaci otrzymali nagrody rzeczowe: plecaki, karimaty, książki, przewodniki, atlasy, kompasy, koszulki i bony zniżkowe na wycieczki turystyczne.

Wszystkie nagrody oraz słodki poczęstunek zostały ufundowane przez naszych sponsorów. Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do kolejnych edycji.

(m/n)