„Chwała Bohaterom”
Dodane przez admin dnia Listopad 03 2013 20:00:00
„Chwała Bohaterom” to akcja, która nie ma ograniczeń wiekowych. Zachęcamy do udziału całe rodziny, dorosłych, jak i dzieci. Niech każdy z nas będzie bohaterem i zadba o pamięć osób które zasłużyły się dla naszego kraju. Celem naszej akcji jest uczczenie polskich Bohaterów.
Treść rozszerzona
Ideą „Chwały bohaterom” jest pokazanie ludziom, jak wielu ludzi spoczywających teraz na cmentarzach za życia przyczyniło się, na wiele sposobów, do tego, żeby pozostawić po sobie odrobinę lepszy świat. Akcja jest bardzo prosta. Nie wymaga to niczego ponad kupienie znicza, wydrukowanie i naklejenie na niego kartki oraz zapalenie takiego znicza na wyszukanym wcześniej grobie bohatera, nie można zapomnieć także o modlitwie za odnalezionego bohatera. Akcja obejmuje cały świat i trwa od 30 października do 12 listopada 2013 r.

Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie na bieżąco po zweryfikowaniu zdjęć będzie uaktualniana galeria: www.chwalabohaterom2013.pl. Jesteśmy także na portalach społecznościowych Facebook, Twitter, Google+ zachęcamy do śledzenia nas na bieżąco.

W imieniu sztabu „Chwały Bohaterom”
Joanna Bloch