Foldery o Wielkiej Pętli Wielkopolski nagrodzone!
Dodane przez admin dnia Październik 21 2013 13:55:00
Podczas targów Tour Salon 2013 w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród w XXII Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej prowadzonym przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w Warszawie. III miejsce w konkursie zajęła seria folderów nt. szlaku wodnego Wielka Pętla Wielkopolski wydanych przez Wielkopolską Organizację Turystyczną. Seria otrzymała również wyróżnienie specjalne Centrum Turystyki Wodnej PTTK w Warszawie.
Treść rozszerzona
Nagrodzona i wyróżniona seria wydawnictw na temat Wielkiej Pętli Wielkopolski obejmuje: Przewodnik nawigacyjny; Folder na temat atrakcji turystycznych; Mapa; 6 składanek na temat poszczególnych odcinków szlaku; Kolorowanka dla dzieci.

W tegorocznej edycji Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej wzięło udział 72. uczestników, którzy zgłosili do udziału w konkursie 129 publikacji.

Wydawnictwa dotyczące Wielkiej Pętli Wielkopolski powstały jako element projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski” realizowanego przez Wielkopolską Organizację Turystyczną w partnerstwie z 26 samorządami i 2 instytucjami z terenu Wielkopolski. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

(or/wot)