Aktywnie poznawali gminę Witkowo
Dodane przez admin dnia Wrzesień 21 2013 13:00:00
Dwudziestu sześciu członków Stowarzyszenia Rencistów i Emerytów Gminy Łubowo przez trzy dni przebywało w Skorzęcinie. Pomimo niesprzyjającej pogody seniorzy bardzo aktywnie spędzili czas w Ośrodku Wypoczynkowym. Były organizowane rajdy rowerowo-piesze w miejscowym lesie i Ośrodku Wypoczynkowym oraz wyjazd rowerami do Przybrodzina i Powidza. Seniorzy poznali okolice Gminy Witkowo.
Treść rozszerzona
Po powrocie do Ośrodka wszyscy spotkali się przy grillu, po czym brali udział w konkurencjach rekreacyjnych jak: rzut do kosza, strzały do bramki, rzuty do tarczy, jazda żółwia na rowerze oraz turniej w badmintona. Po krótkim odpoczynku wszyscy spotkali się na wieczorku tanecznym.

Organizatorzy wyjazdu, jak i uczestnicy zadowoleni byli z atrakcyjnego i aktywnego pobytu w Skorzęcinie.

Nastąpiło również podsumowanie sezonu rowerowo - pieszego, gdzie 25 seniorów zostało wyróżnionych za wielokrotny udział w rajdach w sezonie 2013 r. których odbyło się dziesięć. Upominki również otrzymali zwycięzcy turniejów rekreacyjnych oraz działacze. Podsumowania oraz wręczania upominków dokonał komandor wszystkich rajdów Klemens Hoffmann.

Nie był to ostatni wyjazd seniorów z Łubowa, kolejny rajd zaplanowano na 5 października.

(or/kh)