Odkrywamy Wielkopolskę poprzez powiat gnieźnieński!
Dodane przez admin dnia Lipiec 05 2013 08:00:00
Od dawna w telewizji widzimy spoty reklamowe, różnych województw, które w ten sposób zachęcają turystów do dowiedzenia danego regionu Polski. Już niebawem, również nasze województwo będzie pokazane na szklanych ekranach Polaków, bowiem Wielkopolska to „Wielka historia, wielka przygoda”.
Treść rozszerzona
W 2013 roku ruszyła pierwsza w historii kampania wizerunkowa promująca Wielkopolskę pod hasłem „Wielka historia, wielka przygoda”. Powiat gnieźnieński z uwagi na swoją niezaprzeczalna rangę od względem historycznym, ale również aktywną działalność w Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej został w znaczący sposób zaakcentowany w kampanii.

Jako mieszkańcy Wielkopolski sami do końca nie zdajemy sobie sprawy w jak pięknym i ciekawym regionie Polski żyjemy. Lecz już niebawem nie tylko Wielkopolanie będą mogli przekonać, że na to niepozorne województwo na zachodzie Polski jest doskonałym miejscem, na turystyczne wycieczki. Już niedługo, na najpopularniejszych stacjach telewizyjnych będzie emitowany spot reklamowym, w którym Wielkopolska będzie pokazywała swoje największe atuty.

Na potrzeby kampanii do współpracy zostały pozyskane znane twarze – sportowców i artystów mających swoje konotacje z Wielkopolską, a są nimi m.in. Szymon Ziółkowski, Izabela Dylewska – Światowiak czy Aneta Pastuszka – Konieczna.

W spocie telewizyjnym „Odkryj Wielkopolskę” nie obyło się również od pokazania Gniezna. W tej 30 sekundowej reklamie, ujawnia się jako kolej wąskotorowa i Katedra Gnieźnieńska.

- Mamy przygotowane dwa spoty. Jeden 45 sekundowy, który będzie ukazywany w Internecie i drugi 30 sekundowy, który będziemy oglądać w telewizji. Nas jako powiat zadowala to, że na tym spocie jesteśmy, że znaleźliśmy się w tej grupie i mamy konkretną gdzieś promocję wizerunkową pokazującą nasze miasto – mówi Dariusz Pilak, starosta gnieźnieński.

Spot telewizyjny zostanie wyemitowany już niebawem. Możemy być dumni z tego, że nasz powiat jest jego częścią.

Inez Fiszer

Na ten temat:
„Wielkopolska. Wielka Historia. Wielka Przygoda”