„Rowerem po krainie wiecznej niedzieli”
Dodane przez admin dnia Grudzień 02 2013 22:30:00
W auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Gnieźnie odbyło się już ósme spotkanie przedstawicieli szkolnych kół PTTK, organizatorów i sympatyków turystyki. W spotkaniu uczestniczyło łącznie 108 gnieźnieńskich uczniów z Gimnazjum nr 2, ZSP nr 2 i ZESO. Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Rowerem po krainie wiecznej niedzieli”.
Treść rozszerzona
Swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami z dwutygodniowego podróżowania rowerem po Wyżynie Lubelskiej – krainie wiecznej niedzieli – podzielił się ze zgromadzoną młodzieżą pasjonat turystyki rowerowej, nauczyciel przedmiotów logistycznych w ZSEO - Krzysztof Celka. Prelekcję uzupełniał ciekawy pokaz slajdów fotograficznych.

Krystian Grajczak, prezes PTTK Oddziału Ziemi Gnieźnieńskiej zapoznał zebranych z programem rajdów na nowy 2014 r., organizowanych przez PTTK Oddział Ziemi Gnieźnieńskiej.

Organizatorem spotkania była Oddziałowa Komisja Turystyki Młodzieżowej PTTK przy Oddziale PTTK Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie oraz Szkolne Koło PTTK przy ZSEO w Gnieźnie.

Kolejne spotkanie turystyczne odbędzie się 11 grudnia 2013 roku, na które serdecznie zapraszają organizatorki: Ewa Bosacka, Beata Chlebowska i Wioletta Nowaczyk.

Wioletta Nowaczyk
Przewodnicząca Komisji Turystyki Młodzieżowej PTTK przy Oddziale Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie, opiekun Szkolnego Koła PTTK przy ZSEO