Rowerem z Łubowa do Kłecka
Dodane przez admin dnia Lipiec 22 2012 18:30:00
Na rajdy rowerowe zawsze jest czas. Nawet jeśli weszło się już w wiek seniora. Wystarczy tylko dużo chęci i pomysł na trasę rajdu. Udowodniło to Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów w Łubowie, które zorganizowało po raz pierwszy Rajd Rowerowy trasą Łubowo - Kłecko - Łubowo.
Treść rozszerzona


Trasa Rajdu w, którym udział wzięło 28 uczestników wiodła przez miejscowości: Owieczki, Komorowo, Waliszewo, Dziećmiarki, Kłecko i z powrotem przez Bojanice, Działyń, Dębnicę, Żydówko do Łubowa. Długość trasy wyniosła 36 km. Wszyscy uczestnicy Rajdu otrzymali posiłek w Przystani Żeglarskiej w Kłecku oraz pamiątkowe statuetki uczestnictwa. - Impreza przebiegła w bezpiecznej i miłej atmosferze – mówi Klemens Hoffmann, komandor rajdu.

Organizatorzy rajdu pragną podziękować uczestnikom, oraz sponsorom, którzy przyczynili się do aktywnego wypoczynku na dwóch kółkach. Wszyscy rowerzyści zapowiedzieli udział w następnej edycji Rajdu, który zaplanowany jest już w sierpniu. Nie wykluczone, że rajd rowerowy będzie połączony ze spacerem nordic walking. Chętnych do kolejnej aktywnej przygody serdecznie zapraszamy. Szczegóły wkrótce.

(seir)