Pałac w Czerniejewie oczekuje na „Skarby i tajemnice okolic Gniezna”
Dodane przez admin dnia Wrzesień 26 2019 11:00:00
Największa sala pałacu w Czerniejewie jest już gotowa na przyjęcie ponad 200 gości, którzy zapowiadają się w sobotę, 28 września o godz. 16.00 na premiera nowej książki Karola Soberskiego zatytułowanej „Skarby i tajemnice okolic Gniezna”. Miejsc dla wszystkich wystarczy. Wstęp wolny.
Treść rozszerzona
Z dotychczasowych pięciu książek autorstwa Karola Soberskiego, jedna także miała swoją premierę w pałacu. W 2017 r. promocja książki pt. „Tajemniczy Pałac Zakrzewo” odbyła się w pałacu w Zakrzewie w gminie Kłecko. Teraz po raz drugi publikacja K. Soberskiego zagości w pałacowych salonach.

Premierę książki „Skarby i tajemnice okolic Gniezna”, która rozpocznie się w sobotę, 28 września o godz. 16.00, poprowadzi Agnieszka Ziebarth, absolwentka filologii polskiej i kulturoznawstwa na Uniwersytecie Bydgoskim. Bibliotekarka i miłośniczka literatury. W rozmowach o książkach wnikliwa obserwatorka z talentem do zadawania kontrowersyjnych pytań. Autorka projektu „Polski kryminał jest sexy”.

Spotkanie z autorem i jego nową książką odbędzie się w największej sali konferencyjnej mieszczącej się na parterze pałacu. Sala została przygotowana na przyjęcie ponad 200 gości. Prezentację książki poprzedzi 4-minutowy trailer (film) wyprodukowany przez znanego gnieźnieńskiego muzyka i kompozytora Macieja Braciszewskiego.

Więcej tutaj