„Tajemniczy Pałac Zakrzewo” - zapraszamy na zwiedzanie rezydencji!
Dodane przez admin dnia Czerwiec 01 2019 09:00:00
To będzie jedyna i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć i poznać sekrety zespołu pałacowo-parkowego w Zakrzewie w gminie Kłecko! Po tajemnicach tej rezydencji oprowadzi Karol Soberski, pisarz, dziennikarz, eksplorator, niezależny badacz lokalnej historii i autor bestsellerowej książki pt. „Tajemniczy Pałac Zakrzewo”! Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych w Wielkopolsce – na co dzień niedostępnego – pałacu w Zakrzewie. Ze względu na duże zainteresowanie tym pałacem, przygotowaliśmy dwa terminy zwiedzania: „nocne zwiedzanie” w czwartek, 20 czerwca i „dzienne” w piątek, 21 czerwca! Będzie to niezapomniana przygoda z historią!
Treść rozszerzona
- Pałac w Zakrzewie to jeden z najpiękniejszych i do dzisiaj skrywających tajemnice pałaców w Wielkopolsce. Zakrzewska rezydencja pełna jest skarbów i sekretów, wiele z nich odkrytych przeze mnie w trakcie pisania książki „Tajemniczy Pałac Zakrzewo” i szlakiem tych tajemnic powędrujemy. Co ważne, w tym roku zajrzymy do miejsc, gdzie wcześniej nie można było wejść! – mówi Karol Soberski.

Ze względu na duże zainteresowanie tym obiektem, przygotowaliśmy dwa terminy zwiedzania: w czwartek, 20 czerwca o godz. 22.00 rozpocznie się „nocne zwiedzanie” a w piątek, 21 czerwca o godz. 15.00 - „dzienne” zwiedzanie.

Więcej szczegółów czytaj tutaj