Szukamy pasjonatów historii i miłośników turystyki!
Dodane przez admin dnia Grudzień 11 2011 12:30:00
Jesteś mieszkańcem jednego z dziesięciu powiatów regionu, który swoim zasięgiem obejmuje portal PiastowskaKorona.pl? Interesujesz się historią lub/i turystyką naszego regionu? Chcesz nabyć doświadczenie poprzez realizowanie społecznych inicjatyw z zakresu upowszechniania historii i turystyki tego regionu Polski? A może posiadasz ciekawe informacje związane z historią lub turystyką regionu? Zapraszamy do nas! Poszukujemy specjalistów, pasjonatów i zupełnie początkujących osób. Miłośnicy historii i turystyki łączcie się...
Treść rozszerzona
Poszukujemy osób interesujących się turystyką lub/i historią lokalną. Poszukujemy ludzi aktywnych, studentów, pasjonatów historii, turystyki zamieszkujących nasz region. Człowiek posiadający pasję, nieustannie czuje chęć tworzenia, rozwijania i udoskonalania swoich zainteresowań. Pasje ludzi nadają ich życiu inny wymiar. Zamiłowanie do historii lub/i turystyki przyczyniło się do powstania wielu ciekawych inicjatyw.

Szukamy osób z pomysłami i energią do wspólnych działań, gotowych dzielić się wspólną pasją, jaką jest historia i turystyka. Jednym z celów funkcjonowania portalu PiasatowskaKorona.pl jest konsolidacja pasjonatów historii, odkrywców, turystów, miłośników regionu. Naszym celem jest stworzenie grupy badaczy przeszłości powiatów na których swoją działalność rozpoczyna PiastowskaKorona.pl.

Poszukujemy osób które:
- chcą odkrywać zagadki historyczne lub/i ciekawostki turystyczne naszego regionu,
- chcą realizować swoją pasję historyczną lub turystyczną poprzez m.in. organizowanie rajdów, zlotów, pomoc w badaniach archeologicznych, itp.
- pragną włączyć się w organizację przedsięwzięć typu: konferencje naukowe, prelekcje, spotkania z ciekawymi ludźmi, itp.
- potrafią swe myśli prezentować w formie pisemnej, nie tylko na portalu, ale też w kwartalniku, który będzie wydawany przez nasz portal.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: redakcja@piastowskakorona.pl.

Zespół
PiastowskiejKorony.pl