„Ciekawość świata” - zapraszamy do Kcyni na spotkanie z Karolem Soberskim
Dodane przez admin dnia Luty 04 2018 14:00:00
Już w czwartek, 8 lutego o godz. 17.30 w Urzędzie Miejskim w Kcyni odbędzie się spotkanie – w ramach cyklu „Ciekawość świata” – z Karolem Soberskim. Głównym tematem spotkania będzie książka „Skarb Dziedzica” i historie opisane w tej pozycji. Nie zabraknie też innych ciekawych historii związanych z Wielkopolską, Kujawami i Pałukami.
Treść rozszerzona
„Ciekawość świata” to cykl spotkań odbywających się od jesieni 2013 r. w Urzędzie Miejskim w Kcyni. Dotychczas zorganizowanych zostało 51 wykładów, prezentacji i pokazów filmów. Cykl „Ciekawość świata” ma już ustaloną, wierną publiczność, która nie zawodzi i co miesiąc zjawia się na kolejnych spotkaniach. Jak czytamy na stronie internetowej projektu: - Dbamy o to, by tematyka poruszana w ramach comiesięcznych wykładów była różnorodna, taka, którą jesteśmy w stanie zainteresować mieszkańców. Rozmawiamy często o historii lokalnej, o podróżach czy zjawiskach społecznych.

W czwartek, 8 lutego o godz. 17.30 gościem spotkania „Ciekawość świata” będzie Karol Soberski, autor książek: „Skarb Dziedzica”, „Zapomniana zbrodnia” i „Tajemniczy Pałac Zakrzewo”.

Więcej tutaj