Dodaj swój artykuł lub film na Turystykalokalna.pl
Dodane przez admin dnia Listopad 30 2015 09:00:00
Sześćdziesiąt gmin, dziesięć powiatów, dwa województwa i prawie milion mieszkańców – taki obszar działalności obejmie portal Turystykalokalna.pl poświęcony trzem branżom: historii, kulturze i turystyce. Nasz portal – jak wskazuje hasło „Na wakacje, na weekend, na wycieczkę” - będzie całorocznym serwisem informacyjnym i praktycznym przewodnikiem po ziemiach związanych z początkiem Państwa Polskiego, jak również z rejonem walk Powstania Wielkopolskiego. Turystykalokalna.pl to portal stworzony z myślą o miłośnikach historii i turystyki, a najważniejszą cechą portalu jest fakt, że Czytelnicy sami dodają artykuły i filmy o naszym regionie.
Treść rozszerzona
Turystykalokalna.pl to miejsce, gdzie nasi Czytelnicy nie tylko znajdują ciekawe artykuły, ale sami też mogą dodawać teksty dotyczące historii lub turystyki w których opisują miejsca lub zdarzenia.

Interesuje Cię turystyka?
Napisz o tym! Zostań dziennikarzem obywatelskim! Znasz ciekawe miejsce w naszym regionie, które warto zobaczyć, polecić innym? Napisz o tym! Byłeś w miejscu, które Cię urzekło? Opisz je! Odkryłeś „turystyczną perełkę” w swojej okolicy? Pokaż ją innym! Spędziłeś wakacje, weekend lub odbyłeś wycieczkę po naszej okolicy? Zaprezentuje te miejsca!

Fascynuje Cię historia?
Napisz o tym! Znasz z opowiadań dziadka lub babci jakąś intrygującą historię dotyczącą naszego regionu? Napisz o tym! Chcesz się podzielić z naszymi Czytelnikami informacjami o jakiejś niewyjaśnionej opowieści sprzed kilkudziesięciu lat? Opisz ją!Widzisz gdzieś w lesie lub na łące zapomnianą mogiłę i chciałbyś poznać jej historię? Napisz o tym, a wspólnie będziemy starali się ustalić, kogo tam pochowano! Zwiedzałeś nasz region, oglądałeś zabytki i chcesz podzielić się swoimi odczuciami? Opublikujemy je!
Do każdego tekstu Czytelnicy mogą też dodawać zdjęcie!

Jak dodać artykuł?
Nic prostszego, jeśli jesteś tu po raz pierwszy, musisz założyć swoje konto na Turystykalokalna.pl. Jeśli zaś jesteś już naszym użytkownikiem to po prostu logujesz się. Po zalogowaniu klikasz na „Dodaj swój artykuł” i zostajesz automatycznie przekierowany na stronę dodawania artykułu. Tam wpisujesz temat (tytuł artykułu), wybierasz kategorię w której chcesz go dodać, a potem wklejasz treść tekstu i opcjonalnie dodajesz jedno zdjęcie.
Na koniec zatwierdzasz wszystko przyciskiem „Dodaj”.

Jak dodać film?
Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, musisz założyć swoje konto na Turystykalokalna.pl. Jeśli zaś jesteś już naszym użytkownikiem to po prostu logujesz się. Po zalogowaniu klikasz na „Dodaj film”. Następnie zostajesz automatycznie przekierowany na stronę dodawania filmu. Tam wybierasz kategorię, wpisujesz tytuł i dodajesz opis.
Na koniec kod (który należy skopiować z filmu na youtube) wklejasz w rubrykę „Adres URL”. Całość zatwierdzasz przyciskiem „Dodaj”.
Zarówno dodane artykuły jak i filmy przed publikacją muszą być zaakceptowane przez moderatora.

Drodzy Czytelnicy! Jeżeli macie jakieś pytanie i czegoś nie rozumiecie, pytajcie w mailach na adres: kontakt@piastowskakorona.pl

Zapraszamy do korzystania z naszego portalu!
Zespół Turystykalokalna.pl