Bilet do gnieźnieńskich muzeów
Dodane przez admin dnia Czerwiec 06 2016 13:00:00
Z myślą o mieszkańcach Gniezna i okolic i wszystkich gości odwiedzających nasze miasto trzy muzea stworzyły wyjątkową ofertę. Dnia 6 maja 2016 roku przedstawiciele Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, Parowozowni Gniezno oraz Muzeum Zabytków Kultury Technicznej podpisali porozumienie dotyczące „Biletu do gnieźnieńskich muzeów”.
Treść rozszerzona
Na czym polega promocja?
Kupując bilet łączony w jednej z placówek biorącej udział w promocji, przysługuje Ci tańszy o 25 proc. bilet wstępu do pozostałych muzeów (wedle cennika konkretnej placówki). I tak na przykład kupując w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie „Bilet do gnieźnieńskich muzeów” po normalnej cenie biletu wstępu, po jego okazaniu w kolejnych placówkach zapłacisz o 25 proc. mniej. Na specjalnie przygotowanym z tej okazji bilecie wstępu każde muzeum pozostawi pamiątkową, unikatową pieczęć.

Promocja dotyczy gości zwiedzających indywidualnie – promocja nie obejmuje biletów grupowych. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie tutaj: http://muzeumgniezno.pl/pl/zapowiedzi/296

(mppp)