Powiat Gnieźnieński na antenie Motowizji już w najbliższy czwartek
Dodane przez admin dnia Listopad 03 2015 12:30:00
Już w najbliższy czwartek, 5 listopada o godz. 20.00 na antenie Motowizji będzie można obejrzeć premierowy odcinek programu „Motocyklowa Polska”. W programie zobaczymy między innymi Gniezno i Ostrów Lednicki.
Treść rozszerzona
Powiat Gnieźnieński, jako członek Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, po raz kolejny zdecydował się wziąć udział w telewizyjnej kampanii promocyjnej pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej. Dzięki podobnej inicjatywie, w poprzednich latach na terenie naszego powiatu dwukrotnie realizowano odcinki programu „Nie ma jak Polska” z Anną Karny i Maciejem Orłosiem w roli narratorów.

Tym razem realizatorem projektu jest Wiktor Kammer, prowadzący program Moto V Blog News. „Motocyklowa Polska” pokazuje najciekawsze regiony naszego kraju. Odkrywa również miejsca o wyjątkowych walorach turystycznych, zarówno pod względem atrakcyjności, jak i jakości świadczonych usług turystycznych.

W odcinku poświęconym Wielkopolsce wspólnie z Powiatem Konińskim, Miastem Konin, Gminą Ślesin i Gminą Międzychód starano się wprowadzić w życie hasło „Wielkopolska – wielka historia, wielka przygoda”.

Premiera programu „Motocyklowa Polska” na antenie Motowizji – czwartek, 5 listopada o godz. 20.00. Powtórki: piątek, 6 listopada, godzina 16.00; sobota, 7 listopada, godzina 8.00 i 22.00; poniedziałek, 9 listopada, godzina 12.00; wtorek, 10 listopada, godzina 8.00 oraz czwartek, 12 listopada, godzina 0.00.

(Inf. prasowa)