Niezbędnik festiwalowicza
Dodane przez admin dnia Czerwiec 17 2015 22:00:00
Sezon festiwalowy wystartował. Duże muzyczne imprezy są obecnie obowiązkowym punktem wakacji dla większości młodych ludzi. Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę oraz co ze sobą zabrać, aby festiwale wiązały się tylko i wyłącznie z dobrymi wspomnieniami.
Treść rozszerzona
- namiot - obowiązkowy i niezbędny punkt wyjazdu, jeżeli zamierzamy nocować na polu namiotowym. Zanim jednak wyruszymy w podróż, sprawdźmy koniecznie jego stan techniczny. Dodatkowo przyda się również śpiwór lub ciepły koc.

- plecak – powinien być duży, pojemny, ale i wygodny. Idealnie sprawdzi się tutaj plecak turystyczny, który pomieści wszystkie niezbędne przedmioty.

- ubrania – na wakacyjnym festiwalu zdecydowanie należy postawić na wygodę. Nie ma co przesadzać także z ilością ubrań. W bagażu powinna znaleźć się zatem odzież ciepła i lekka. Mając jednak na uwadze fakt, że pogoda bywa kapryśna, przyda się również płaszcz przeciwdeszczowy oraz kalosze, które doskonale sprawdzą się na błotnistych terenach.

- buty – spędzisz na nogach sporo czasu, dlatego idealne będą trampki lub inne sznurowane obuwie na płaskiej podeszwie.

- nakrycie głowy – imprezom plenerowym często towarzyszą upały. Czekając kilka godzin w szczerym polu na występ ulubionego artysty warto zabezpieczyć się przed udarem. Okulary przeciwsłoneczne i kremy z filtrem również są jak najbardziej wskazane.

- kosmetyki – tutaj również obowiązuje zasada „im mniej, tym lepiej”. Najkorzystniej będzie zabrać te podstawowe w małych, podróżnych opakowaniach takie jak mydło, żel pod prysznic, pasta do zębów itp.

- dobre samopoczucie – z całą pewnością najważniejszy z elementów. Na koncerty wybieramy się po to, żeby się dobrze bawić i z takim nastawieniem powinniśmy na nie wchodzić.

- słuch - nagłośnienie koncertowe mocno obciąża nasz słuch, a jedynym skutecznym sposobem na neutralizację tego obciążenia jest po prostu cisza. Po powrocie do domu na jakiś czas zrezygnujcie z głośnej muzyki i zadbajcie o to, żeby Wasz słuch mógł się zregenerować.

- finanse - jeżeli nie posiadasz środków finansowych, które pozwolą Ci od razu na zakup niezbędnych festiwalowych rzeczy, skorzystaj z płatności odroczonej FerBuy dostępnej w sklepach internetowych. Zamów, odbierz i zapłać w ciągu 14 dni bez żadnych dodatkowych kosztów. To najkorzystniejsze rozwiązanie dla niespodziewanych wydatków.

Udanej zabawy!

FerBuy to bezpieczna i elastyczna forma płatności dla sklepów internetowych. Jest częścią Grupy Ferratum, która prowadzi działalność w 20 krajach i obsługuje ponad 1,5 miliona klientów. Ferratum ma bogatą ofertę produktów finansowych dla swoich partnerów biznesowych i klientów indywidualnych. Będąc jedną z największych instytucji kredytowych w Europie, Ferratum jest najczęściej wybierany przez klientów dzięki rzetelnej obsłudze, przestrzeganiu zasad etycznych oraz szybkiej reakcji na pilne potrzeby finansowe.

(art. promocyjny)