Rodzice, dzieci, rower, uśmiech i słońce
Dodane przez admin dnia Maj 27 2015 08:00:00
Tak można opisać minioną sobotę w Niechanowie, w którą to Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej zorganizowało po raz czwarty Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Matki i Ojca podczas trwających Dni Niechanowa.
Treść rozszerzona


W piękny słoneczny poranek na starcie spotkało się 150 osób by wspólnie przy eskorcie Policji wyruszyć w trasę wiodącą przez Nową Wieś, Krzyżówkę aż do Gaju w gminie Witkowo.

Tam nauczestników, witając cyklistów czekała Grażyna Kozanecka przewodnicząca Stowarzyszenie Rodziców Ziemi Niechanowskiej która zaoferowała mnóstwo atrakcji.

Dla pokrzepienia ciała była pyszna grochówka, pyry z gzikiem, pieczone kiełbaski, wypieki przygotowane przez gospodarzy i Agnieszkę Przybylską z Cukierni w Niechanowie. Były gry, tańce, zabawy dla najmłodszych. Nie zabrakło wizyty wójta Eugeniusza Zamiara.

Grażyna Kozanecka serdecznie podziękowała za pomóc i wsparcie wręczając dyplomy i okolicznościowe upominki dla Urzędu Gminy w Niechanowie, Lasów Państwowych z Gniezna, Stowarzyszenia „Aktywna Wieś” z Trzuskołonia, Centrum Rekreacyjno- Wypoczynkowego w Gaju oraz Agnieszce Dąbek, Annie Grabowskiej, Halinie Poradka, Beacie Prusinowskiej, Elżbiecie Zielińskiej, Annie Kościańskiej, Agnieszce Starzyk i Sylwii Chudy.

(m/n)